Przejdź do głównej zawartości

Rok za płotem

Dzisiaj mija rok od pierwszego posta na moim blogu. Na torta nie zapraszam bom przeziębiony, ale przy okazji wypijcie moje zdrowie. Dziękuję wszystkim za odwiedziny, komentarze i dyskusje. Muszę wyznać, że przez ten rok obecności w blogosferze poznałem - w sensie internetowym - mnogość ciekawych i przesympatycznych osób, których książkowe (i nie tylko) przygody i refleksje śledzę z niesłabnącym zainteresowaniem. Co blog, co  człowiek - to cały inny świat. Miło być między Wami.

Komentarze

 1. Gratulacje i najlepsze życzenia urodzinowe! Dobrych książek wbród, nieograniczonego czasu na ich czytanie, recenzji, ktore same się piszą i wyłącznie merytorycznych komentarzy:) Dziękuję też za miłe słowa i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia, nie wiem czy lubisz, ale ja się poczęstuję. Twoje zdrowie! http://alkoholezmc.pl/sklep/obrazy/zubrowka_new.jpg

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy:) Sto lat, pociechy z bloga i z czytelników:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Radości z blogowania, wartościowych, pięknych lektur, inspiracji do tworzenia.

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zbyszek dał "rybę", a ode mnie wędka. I oczywiście najlepszego :)
  PS. Do życzeń dołączam prośbę o wyłączenie captcha :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego naj! Zdrowie na pewno zostanie wychylone:) Może nie pędzonym, domowym alkoholem, lecz na pewno będę pamiętał w weekend:)

  Bazyl - świetna strona:) Przymierzam się od dłuższego czasu coby sobie piwa uwarzyć, a potem jego wypić:) I trzeba będzie w końcu się ogarnąć!

  OdpowiedzUsuń
 6. Skoro jesteś przeziębiony, to odstawiam szampana i spełniam toast soczkiem malinowym. :-)
  Wszystkiego najlepszego! :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję za odwiedziny, dobre słowa i rekwizyty (Bazyl, hehehehehehehe :)))) Zamiast tortu proponuję domowy napitek, którym się aktualnie leczę: http://www.kuron.com.pl/przepisy/art1371.html. Coś pysznego.

  Captcha wyłączę. Wiem, że dokucza.

  OdpowiedzUsuń
 8. Sto lat. Pisz, ja czytam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz